Bílí Tygři zahájí prodej vstupného na první extraligová utkání sezóny 2015/2016 už tuto neděli

logo_tygri

V neděli 23. srpna zahájí Bílí Tygři předprodej vstupenek na úvodní tři domácí extraligové zápasy sezóny 2015/2016. Návštěvníci, kteří zavítají na první utkání v rámci letošní Champions League se švédskou Skellefteou AIK, tak budou mít možnost zajistit si s dostatečným předstihem už i místo na zápasy Liberce v extralize.

 

Fanoušci si konkrétně budou moci zakoupit vstupenky na úvodní tři domácí duely. S úřadujícími mistry z Litvínova (neděle 13. 9.), s Mountfieldem HK (neděle 20. 9.) a také s Oceláři Třinec (neděle 27. 9.).

 

Stejně jako v případě permanentek, tak i u jednorázového vstupného jsou zavedeny takzvané „plovoucí ceny“. V praxi to znamená, že v předprodeji budou vstupenky k dostání za výhodnější cenu, než v den zápasu. Ceny vstupenek v předprodeji se pohybují od 130 Kč (na stání do Fanklubu) do 220 Kč (v I. kategorii).

 

Děti jen za 1 Kč!

Největší novinkou nadcházejícího extraligového ročníku je symbolické vstupné pro děti. Pro děti do 140 cm výšky budou vstupenky jen za 1 kč a to do kategorií 2. a 3., rovněž do Česká spořitelna klubu a do 4 NP. Děti do 3 let věku mají vstup zdarma (bez nároku na samostatné sedadlo). V platnosti zůstávají rovněž 30% slevy pro studenty, seniory a držitele karty ZTP.

 

 

Stejně jako v předcházejících sezónách bude možný i nákup vstupenek on-line prostřednictvím našich webových stránek a portálu Ticketpro.

 

 

Veškeré informace včetně slev či předprodejních míst získáte na bezplatné infolince 800 800 007 nebo na www.hcbilitygri.cz.

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10