DOGA jde na DETOX!

Foto_Doga_2015_1

Vychází nové album skupiny DOGA, křest proběhne 2.4.2015 v PRAZE!


Stálice československé rockové scény skupina Doga se ve svém novém albu vrací ke kořenům hardrockového odkazu a dokonale posouvá laťku svých posledních tří alb. Kytarová síla, údernost zpěvu, zemité texty z pera
Izziho, Aleše Brichty a nově i Márdího z Vypsané fixy mohou vést k představě, že název alba DETOX je poněkud zavádějící, ale fanoušci napříč generacemi tuší, že ve více než dvacetileté historii rockových bardů se jen jedná o pozvánku na pořádný mejdan „Od soumraku do úsvitu“.

V pořadí deváté řadové album Dogy bude pokřtěno 2.4. 2015 klubu Nová Chmelnice

Kmotrem CD  bude Aleš Brichta, celou akci zahájí kapela Komunál.

 

V průběhu akce se bude promítat 10 – 15 minutový trailer k novému klipu Od soumraku do úsvitu… Účast na akci potvrdily i holky z týmu amerického fotbalu Prague Harpies + štáb, který klip natáčel, v čele s režisérem Markem Dobešem a slavným kaskadérem Martinem Hubem, který si zahrál např. ve velkofilmu Titanic, Zachraňte vojínaRyana a byl hlavním koordinátorem kaskadérů ve filmu Gladiátor.

 

Při natáčení videoklipu si zpěvák skupiny DOGA Roman Izzi Izaiáš si nešťastně poranil levý loket.

Při natáčení nejtěžších scén přímých střetů, kdy zpěvák čelil čtyřem hráčkám amerického fotbalu naráz, došlo ke zranění lokte. S podezřením na traumatickou distorzi se Izzi odebral na střídačku.  

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10