FESTIVAL VOTVÍRÁK NAPLNO ROZJEL PŘEDPRODEJ NA VÝROČNÍ NAROZENINOVÝ MEJDAN

votvírák_foto_1

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 10. až 12. června 2016 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích  jeho JUBILEJNÍ 10.ročník.

            Kromě skvělého výročního programu si pořadatelé festivalu nadělují dárek v podobě klubových karet, které nahradí klasické vstupenky.

 

V letošním roce i v roce 2016 budeme prodávat pouze klubové karty na festival Votvírák 2016 – ty budou v kategoriích, které znáte ze vstupenek z minulých let :

standart, kombi a VIP

.

Držitelé těchto klubových karet budou mít právo vstupu na festival Votvírák včetně možnosti využití příslušného typu stanového města ( standart, kombi, VIP). Zakoupíte je v obvyklých předprodejích, tedy již dnes na našem webu či stránkách společnosti Nolimits (klubovou kartu standart). O zahájení prodeje příslušné klubové karty budete informováni na fcb, a samozřejmě též na webu festivalu.

Forma  klubové karty je zatím plánována v papírové podobě, ale už teď pořadatelé zvažují její možnosti a vylepšení.

 

„ Na jubilejní ročník chystáme spousty překvapení a pochopitelně pracujeme i na zajímavém hudebním programu. Věřím, že klubové karty budou v budoucnu jedním z mnoha prostředků, vedoucím k usnadnění života návštěvníkům na festivalu.“ uvedla za pořadatele Martina Jablanovská

 

Typy karet a jejich obsah je uveden na www.votvirak.cz v sekci vstup na festival.

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10