Halloweenské utkání s lákavým doprovodným programem a koncertem Jakuba Děkana

bt_extraliga_halloween

V neděli 30. října hostí Bílí Tygři na domácím ledě Dynamo Pardubice, a protože se utkání koná v čase blízkém halloweenu, mohou se fanoušci těšit na výjimečný doprovodný program v duchu tohoto svátku, a chybět nebudou ani tradiční vyřezávané dýně. Přijďte postrašit našeho soupeře v těch nejděsivějších maskách a budete odměněni! Speciálním hostem bude liberecký zpěvák Jakub Děkan.

bt_extraliga_halloween

 

Jakub Děkan známý svou spoluprací se skupinou Atmo Music nebo Paulie Garandem vystoupí v obou přestávkách extraligového utkání přímo u ledové plochy v Home Credit Areně. Pro fanoušky jsou dále připraveny strašidelné soutěže, chemicko-fyzikální pokusy a kvízy s IQLandií a ve fanshopu se budou podepisovat vybraní hráči A týmu. Pro malé i velké návštěvníky v nejhezčích halloweenských maskách máme připravenou pizzu zdarma! Zadarmo bude také zmrzlina pro všechny děti, které dorazí na utkání.

 

 

V rámci Halloweenského utkání se uskuteční totální výprodej v Tygřím fanshopu. S výraznou slevou půjdou do prodeje kolekce vybraného oblečení, tygří trička a fandresy z předchozích sezón.

 

 

Utkání mezi Bílými Tygry a Dynamem Pardubice se v Home Credit Areně uskuteční v neděli 30. 10. od 16:00. Ještě o týden dříve, v neděli 23. 10., hostí Bílí Tygři Energii Karlovy Vary. Tento duel začíná netradičně v 16:30.

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10