Jiřina Anna Jandová pokřtila videoklip Mlha za duhou

DSC_1067 – kopie

Zpěvačka Jiřina Anna Jandová, dcera hitmakera Dalibora Jandy, pokřtila ve čtvrtek 6.6. v pražském klubu CoCo videoklip a singl Mlha za duhou, který pochází z alba Narovnaná v zádech. Kmotry videoklipu se stali herec Luděk Sobota, hokejová legenda Jiří Šlégr a modelka Lucie Králová. A právě na křtu, na který dorazila i řada další známých osobností, kteří Jiřinu dlouhodobě podporují, Jiřina prozradila v čem ji její otec usurpuje.

„Táta mi zatrhnul, abych si domu přivedla umělce. Kdybych to udělala, zabil by mě,“ líčí drobná blondýnka. A Janda jí jen přitakává. „Neustále ji varuji, že by se neměla zaplétat s umělci. Žádného zpěváka, herce ani sportovce ať si do domu neber. Vím jací jsou a jak špatně odolávají pokušení,“ míní Dalibor s tím, že by se na dceru ale rozhodně nezlobil, kdyby se přeci jen do nějakého zpěváka či herce zamilovala. Toho se ale naštěstí Janda obávat nemusí. Jiřina je šťastně zadaná a nikdo ze showbyznysu to prý rozhodně není. Detaily o své lásce, ale nechtěla prozrazovat.

Za to ale na sebe zpěvačka práskla, že nemá příliš v lásce svojí osobu. U zpěvačky, od které se předpokládá, že by v sobě měla mít jistou dávku exhibicionismu, docela zvláštní přiznání. „Nejsem tip, co by se měl rád. Nerada se vidím a nerada se poslouchám,“ říká Jiřina Anna s tím, že nový singl Mlha za duhou musel po nahrání zhodnotit někdo jiný. Mezi prvními kritiky se tak samozřejmě zařadil Dalibor. „Moc se mi ta píseň líbí. Přijde mi, že je lepší než Narovnaná v zádech, která je přitom mnohem hranější,“ pochvaluje dceru Janda, která patří mezi Jiřininy největší fandy. „Přál bych si, abych časem na koncertech své dcery Jiřiny Anny mohl vystoupit jako host s nějakou písničkou, zatím ona hostuje na mých. Nyní například na mém narozeninovém turné k mým šedesátým narozeninám, které právě probíhá,“ říká zasněně Dalibor a dodává: „věřím, že se toho brzy dočkám.“

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10