Mňága a žďorp pokřtí své nové DVD Dáreček Live! 11. září v pražském Lucerna Music Baru. A opět za účasti spousty hudebních přátel

DárečekLive_2013_Titulka

Dáreček Live! uzavírá trilogii „dárečků“ a tím pádem je to taková malá tečka za oslavou našeho 25 – ti letého hudebního života. Těšíme se, že toto DVD pokřtíme opět za účasti našich hudebních přátel a koncert si užijeme. Účast přislíbili Milan Cais, Karel Holas s Frantou Černým, Petr Váša, Michal Hrůza nebo Petr Zelenka. Dramaturgii celého koncertu jsme nechali zatím hodně otevřenou, těším se, jak to celé vygraduje a kam se dostaneme. Navíc jsme zvolili trochu jiný seznam skladeb, než jsme hráli v Lucerně, takže to bude koncert originál,“ říká Petr Fiala.

DVD Dáreček Live! zachycuje vyprodaný koncert s neopakovatelnou atmosférou z pražské Lucerny (21. 11. 2012), který byl uspořádán k pětadvacátému výročí existence skupiny s hosty jako jsou Vypsaná fiXa, Kryštof, Čechomor, Monkey Business, Sto zvířat a také se skoro všemi bývalými členy, kteří kapelou prošli. DVD obsahuje kompletní záznam koncertu, tedy necelou třicítku písní, jak v podání kapely, tak hostů. DVD bylo natočeno na deset kamer a bylo využito 48 hudebních stop. Kromě toho, co se děje během koncertu na pódiu, obsahuje záznam i zajímavé záběry ze zákulisí, které se odehrávají mezi písněmi i během nich.  Vychází  9. září na značce Surikata Records, v distribuci EMI.

 

 

 

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10