Na roční hostování do Liberce míří útočník Vladimír Svačina!

logo_lib

Bílí Tygři hlásí další zajímavou posilu. Vedení libereckého klubu se domluvilo s Oceláři Třinec na ročním hostování elitního zkušeného útočníka Vladimíra Svačiny. Devětadvacetiletý hráč bude ve městě pod Ještědem působit až do 30. dubna 2017, a do přípravy Bílých Tygrů se zapojí už v pondělí 18. července, kdy tým zahajuje klasickou přípravu na ledě.

Vladimír Svačina má na svém kontě přes 400 startů v nejvyšší české soutěži, většinu v dresu Vítkovic. Zahrál si rovněž slovenskou extraligu a Ontario Hockey League. V české seniorské reprezentaci má na svém kontě 19 startů.

 

 

 

 

Vyjádření Sportovního ředitele Filipa Pešána: „Po odchodu Martina Bakoše do KHL jsme začali intenzivně hledat hráče, který by vhodně doplnil náš kádr. O Vladimíru Svačinovi už jsme uvažovali v předchozím období a znovu jsme tak navázali jednání s Třincem, kde Vladimír působil. Jsme rádi, že se nám jednání podařila. Získali jsme tak zkušeného útočníka, navíc praváka, který, jak věřím, bude platný v přesilových hrách a silný v koncovce.“    

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10