NEPŘEHLÉDNETE ! Bílí Tygři v mobilu!

Screenshot_2013-10-11-07-10-50

 

Bílí Tygři Liberec o víkendu spustí svou oficiální mobilní aplikaci! Hokejový klub z města pod Ještědem se tak zařadí mezi pouhou čtveřici účastníků extraligy, kteří svým fanouškům nabízí podobně snadný zdroj informací. Výjimečná mobilní aplikace, která bude dostupná uživatelům takzvaných „chytrých telefonů“ (Android, IOS Apple), zajistí fanouškům Bílých Tygrů neustálý přísun aktuálních informací o dění v klubu. Součástí aplikace jsou články i s fotografiemi, soupiska týmu se statistikami jednotlivých hráčů, aktuální extraligové statistiky, tabulky a rozpis utkání. Samozřejmostí jsou základní informace o klubu, odkaz na online nákup vstupenek nebo navigace GPS, která hokejové fanoušky bezpečně dovede k Tipsport areně.

 

Asistent Tygra – důležité informace jedním dotekem

Ozdobou intuitivního ovládání aplikace je takzvaný Asistent Tygra, kterého uživatel aktivuje jediným kliknutím na tygří logo na hlavní stránce. Okamžitě se mu zobrazí tabulka, kde se dozví poslední výsledky Bílých Tygrů, nejbližší utkání či nejbližší televizní přenos, kde liberecký tým účinkuje. V případě, že se právě nějaký zápas bude odehrávat, asistent Tygra se okamžitě přesměruje na on-line textový přenos.

Elektronický bulletin

Výrazným bonusem mobilní aplikace je zápasový bulletin v elektronické podobě. Díky převratným technologiím se vám zobrazí bulletin v mobilu, velmi dobře čitelný a navíc v tradiční grafické úpravě, včetně fotografií a tabulek. Nespornou výhodou elektronické verze bulletinu je, že během několika minut lze veškeré informace aktualizovat – uživateli pak stačí stisknout jen ikonu aktualizace. Elektronická verze bulletinu bude dostupná i fanouškům v Tipsport areně, kteří nevlastní chytré telefony, a to prostřednictvím 12 širokoúhlých dotykových monitorů, které budou umístěny na hlavním ochozu Tipsport areny.

Tygři ve Vašem mobilu – snadno a rychle

Získat oficiální mobilní aplikaci Bílých Tygrů bude velmi snadné. Pro uživatele operačního systému Android bude ke stažení standardním způsobem na Google play, stejně jako pro zastánce „Applů“ na Apple store. Potřebné odkazy budou umístěny také na webových stránkách a facebookovém profilu Bílých Tygrů nebo na wifi pointu v Tipsport areně.

Všechny informace lze kdykoliv aktualizovat přes WiFi, 3G nebo EDGE.

 

Aplikace je kompletně v češtině a zcela zdarma.

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10