Novým kapitánem Bílých Tygrů se stal Branko Radivojevič

logo_lib

Bílé Tygry povede do nadcházející sezóny v roli úřadujících mistrů nový kapitán Branko Radivojevič. Zkušený slovenský útočník s téměř 450 starty v NHL na kontě přebírá kapitánské „C“ po Janu Výtiskovi, který byl kapitánem libereckých šelem v předcházejících dvou sezónách a dovedl Bílé Tygry k vysněnému titulu. Branko Radivojevič je teprve devátým libereckým kapitánem v extraligové historii klubu a zároveň je prvním cizincem v této pozici.

 

Pro Branka Radivojeviče to nebude nová zkušenost. Dres s céčkem na prsou oblékal i ve slovenské reprezentaci a ve Spartaku Moskva. Jako kapitán povede šestatřicetiletý lídr Bílé Tygry už v utkáních Champions Hockey League 21. a 26. srpna.

 

 

Vyjádření Branka Radivojeviče:Kapitánské céčko je pro každého hráče velká pocta. Nezáleží na tom, kolik toho máte odehráno, vždy si posunu do podobné pozice ceníte. Mými předchůdci byli skvělí hráči, kteří dokázali být skutečnými vůdci, ať už to byl Petr Nedvěd, Jaroslav Modrý nebo Honza Výtisk. V kabině to zatím funguje perfektně, jsme dobrá parta. Všichni táhneme za jeden provaz a věřím, že i v nové sezóně potvrdíme naše kvality.“

 

 

Kapitána si dle tradice volí samotní hráči, také s přispěním trenérského dua Pešán – Mlejnek.   Asistenty Branka Radivojeviče byli jmenováni zkušení obránci Tomáš Mojžíš a Martin Ševc.

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10