Předprodej vstupenek na semifinále začne pro majitele permanentek už v úterý 22. 3. O 2 dny později bude zahájen volný prodej všech neobsazených míst!

logo_lib

Bílí Tygři potvrdili ve čtvrtfinálové sérii s Chomutovem svou sílu, kterou prokazovali i v základní části, a po čtyřech výhrách ve čtyřech zápasech si v play-off zajistili postup do semifinále. I když náš druhý soupeř ve vyřazovacích bojích teprve vzejde z dalších čtvrtfinálových sérií, předprodej vstupenek na první dvě domácí semifinále bude zahájen už zítra. Od úterý 22. března do středy 23. března mohou všichni majitelé permanentních vstupenek využít svého předkupního práva na svá místa. Ve čtvrtek 24. března pak bude zahájen volný prodej vstupenek.

 

Systém vstupenek na play-off

Majitelé klubových sedaček mají zápasy semifinále v ceně své celosezónní karty a jejich místa jim budou k dispozici. Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2015/2016 pak mají opět předkupní právo na vstupenky. Tohoto práva mohou využít od úterý 22. 3. do čtvrtka 23. 3. Lístky budou vydávány pouze po předložení permanentní vstupenky. Každý majitel permanentky si kromě vstupenky na své sedadlo ze základní části může zakoupit i vstupné na jiná místa. Maximální počet je však omezen na 4 vstupenky na jednu permanentku. Předprodej bude zahájen v 6:00.  

Ve čtvrtek 24. března bude zahájen volný prodej všech neobsazených míst v Home Credit Areně, tedy včetně těch sedadel, která byla v základní části obsazena permanentkou. I pro volný prodej bude platit omezení maximálního počtu prodaných vstupenek na jednoho nakupujícího.  Stejně jako v základní části jsou i v play-off připraveny takzvané „plovoucí ceny“ vstupenek. To znamená, že v předprodeji je vstupné levnější, nežli v den zápasu.

 

Ceny a slevy

Na semifinále se ceny vstupenek pohybují od 180 Kč ve 4 N.P. do 310 Kč v 1. kategorii. V den zápasu si zájemce o lístky připlatí ve všech kategoriích 20 Kč.

I v semifinále budou Bílí Tygři podporovat hokej jako rodinnou záležitost a proto znovu přichystali zlevněné vstupné pro děti do 140 cm. Dětská vstupenka bude stát v předprodeji pouze 100 Kč. Slevy pro studenty, důchodce a držitele karty ZTP nebudou v semifinále nabízeny. Držitelé karty ZTP+P nakoupí zlevněné vstupné za 50 Kč.

 

Online

Vstupenky na play-off nebudou ani v omezené míře nabízeny online. K dispozici ovšem budou nově v síti TicketPro na všech předprodejních místech v Libereckém kraji.

Nákup bude možné uskutečnit samozřejmě na Rotundě Home Credit Areny v areálu Sport Parku. Otevírací doba bude v případě potřeby upravena.

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10