Prodej permanentních vstupenek na extraligovou sezónu 2015/2016 bude zahájen v pondělí 11. května

logo_tygri-300x288

V pondělí 11. května bude zahájen prodej permanentních vstupenek na domácí utkání Bílých Tygrů v novém extraligovém ročníku 2015/2016. Už třetí rok v řadě našlo vedení klubu takové řešení, aby cena permanentek zůstala na stejné cenové hladině. Bílí Tygři nejen, že i nadále budou odměňovat za klubovou věrnost majitele permanentek z minulé sezóny, ale zároveň nabídnou nižší cenu permanentky i nově příchozím fanouškům. Permanentní vstupenka znovu svým majitelům zajistí vstup na všech 26 utkání základní části extraligy a na všechny domácí zápasy Bílých Tygrů v Lize Mistrů a v přípravě.

 

Permanentka nabitá penězi

Novinkou pro novou sezónu je možnost nabití permanentní vstupenky finančním obnosem. Permanentkáři budou moci prostřednictvím svých karet platit v době konání zápasů ve všech bufetech na ochozu Home Credit Areny.

 

Klubová věrnost

Majitelům permanentních vstupenek z minulé sezóny znovu rezervujeme jejich oblíbená místa a to od zahájení prodeje 11. 5. až do 30. 6. 2015. Novou permanentku pořídí za stejnou částku jako vloni a vedle tradičních bonusů jejich permanentku nově nabijeme částkou v hodnotě 200 Kč.

 

Volný prodej

Sedadla vloni neobsazena permanentkou budou ve volném prodeji také již v pondělí 11. Května a to za stejnou cenu jako u majitelů permanentek z loňska. Každý nový permanentkář navíc obdrží svou kartu nabitou 100 Kč.

 

Děti jen za 1 Kč a „plovoucí cena“ permanentní vstupenky

Od nové sezóny vstoupí v platnost další výrazné slevy pro děti do 140 cm. Dětské permanentky do 2. a 3. kategorie budou stát shodně pouze 1 000 Kč. Ještě výraznější slevu pro děti do 140 cm chystáme u jednorázových vstupenek. Cena bude činit symbolickou 1 Kč. Stejně jako v minulé sezóně zachováváme plovoucí ceny permanentek. Výhodnější cena v předprodeji bude platná od zahájení prodeje až do 30. června.

 

Bonus karta

Zadní strana permanentky bude znovu opatřena vizuálem stále oblíbenějšího programu „BONUS KARTA“, který nabízí mnoho cenových či množstevních výhod, a to jak přímo v Home Credit Areně a Sport Parku Liberec, tak i mimo tento areál.

 

Online prodej permanentních vstupenek

Opět bude možné zakoupit si permanentní vstupenky na novou sezónu online prostřednictvím sítě TicketPro a to stejným a velmi pohodlným způsobem, jako v případě jednorázových vstupenek. Tato služba se ovšem netýká loňských permanentkářů s předkupním právem. Samozřejmostí je pak prodej permanentních vstupenek na Rotundě v areálu Home Credit Areny a na předprodejním místě v Turnově.

 

                      

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10