Věrnost se vyplácí! Představujeme nový věrnostní program s generálním partnerem Syner.

KARTA GOLD

 

V pondělí 2. září odstartuje nová a výjimečná akce pro nejvěrnější fanoušky Bílých Tygrů. Každý, kdo si zakoupil permanentku v posledních třech sezónách po sobě, má nárok na speciální bonus – 1 volnou vstupenku na všechna domácí utkání Bílých Tygrů v extraligovém ročníku 2013/2014. Stačí se s novou permanentkou dostavit na Rotundu Tipsport areny. Po kontrole údajů bude každému věrnému majiteli permanentky vydána karta Bonus Gold, která opravňuje k vyzvednutí jedné volné vstupenky na každé domácí utkání Bílých Tygrů v základní části sezony 2013-2014.

Volné vstupenky budou poskytovány do 2. a 3. kategorie hlediště Tipsport areny a pro majitele klubových permanentek budou k dispozici i vstupenky do Česká spořitelna klubu.

Zlatá bonusová karta je přenosná. Její majitel ji může libovolně věnovat či půjčit.

Celkem evidujeme 1074 permanentek (majitelů může být méně), které byly zakoupeny 3 roky po sobě.

 

Věrnostní akce je úzce spojena s výjimečným jubileem. Letos je to přesně 20 let, co se společnost Syner stala hlavním partnerem hokejového klubu v Liberci. Díky této podpoře se v devadesátých letech tehdejší Stadion Liberec nejprve dostal z velkých existenčních problémů, aby poté nastoupil, už pod názvem Bílí Tygři Liberec, úspěšnou cestu z českého hokejového suterénu až k předním místům naší nejvyšší soutěže. „Po roce 1989 se hokej v Liberci dostal na historicky nejnižší úroveň. V létě roku 1993 jsem se potkal s Jiřím Peřinou, který se tehdy vrátil z angažmá z Olomouce, aby hokejově Liberci vypomohl a hledal cesty, jak tehdejšímu Stadionu pomoci i finančně. V té době se rozjížděla také naše stavební firma a my si řekli, že pro nás bude dobré zainteresovat se v něčem, co nám bude přinášet nejen radost, ale také určitý druh prezentace. Pamatuji si, že v první sezóně jsme do libereckého hokeje dali cirka 180 tisíc korun. Na téměř neznámou hokejovou značku se sháněli peníze opravdu hodně složitě. Ovšem už tehdy jsme získali partnery, kteří chtěli hokej podporovat a podporují ho dodnes.“ Takto na začátky partnerství vzpomíná spolumajitel společnosti Syner a prezident Bílých Tygrů Liberec Petr Syrovátko.

V roce dvacetiletého výročí partnerství společnosti Syner s Bílými Tygry vstoupí liberecký tým už do své dvanácté extraligové sezóny a to jako silný a stabilní klub české hokejové scény. Díky podpoře svého generálního partnera Bílí Tygři vybojovali dvě bronzové republikové medaile a sehráli prestižní duel s jedním z nejslavnějších klubů NHL Bostonem Bruins. Barvy klubu hájí či hájili osobnosti světového hokeje, jakými jsou Petr Nedvěd, Jiří Fischer nebo Milan Hnilička. Liberec je v posledních dvaceti letech rovněž líhní mladých výjimečných hráčů, kteří se prosadili v české extralize i v zahraničních nejvyšších soutěžích. Za všechny jmenujme například Ladislava Šmída nebo Tomáše Plíhala.

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10