White-out 2014

white out 2014

Tribuny Tipsport areny ovládne White-out už v předkole play-off

Bílí Tygři se znovu chystají na svou extraligovou specialitu. Je tady White-out 2014. Tribuny liberecké Tipsport areny se znovu zbarví do bíla a elektrizující atmosféra bílého pekla opět požene Bílé Tygry nástrahami vyřazovacích bojů. Fanoušci budou mít opět příležitost zakoupit bílé tričko či ručník přímo v Tipsport areně. White-outové vybavení bude k dostání jak ve fanshopu, tak i na ochozu areny. Specialitou letošního roku budou avantgardní bílé kombinézy. Tyto převleky jsou hlavním motivem letošní White-outové kampaně a v prodeji pro naše fanoušky budou rovněž ve Fanshopu.

 

 

Doprovodný program

Samotnému buly bude předcházet slavnostní nástup domácího týmu z Tygří tlamy doplněný nezbytnými světelnými a pyrotechnickými efekty a fanoušci se mohou těšit také na novou verzi „Tygřího pekelného songu“.

Stejně jako v minulých letech mohou diváci poslat hráčům vzkaz do kabiny a to prostřednictvím tabule umístěné blízko infopultu Tipsport areny.

 

White-out v ulicích Liberce

Další specialitou, která předznamenává blížící se a pulsující atmosféru „bílého pekla“ jsou také Tygří maskoti v ulicích města. Letos každého maskota doplní také zvláštní bytost z „bílého pekla“. Obyvatelé Liberce mohou hlídky Bílých tygrů potkávat přímo v ulicích už v nadcházejícím víkendu. Maskoti s transparenty hlídkují v samotném centru, na okružních křižovatkách a také ve frekventovaných nákupních centrech.

 

 

Krátce z historie

Bílé peklo neboli White-out získalo svůj hokejový význam v roce 1987 ve Winnipegu, kdy se fanoušci v domácích zápasech play-off jednotně oblékli do bílé barvy za účelem vytvoření silné, až zastrašující atmosféry. V českém provedení pak bylo poprvé k vidění v play-off 2008 v Liberci. Tygři v této atmosféře v tehdejším play-off neprohráli. Neuspěla tu ani Sparta, ani Slavia a o konci Liberce v play-off rozhodly až neúspěšné venkovní duely. Podobnou sílu mělo bílé peklo i v roce 2010, kdy se v něm „utopila“ Plzeň a překonat ho dokázaly až Pardubice. V roce 2012 neustáli atmosféru bílého pekla hráči Českých Budějovic, ale v semifinálové sérii tu znovu obstály Pardubice. White – out zažije liberecká arena už po páté a celkové zápasové skóre Tygrů v Bílém pekle je 14:6.

iREPORTY.CZ located at , Liberec , Liberecký kraj . Reviewed by rated: 1 / 10