Vyprodáno! Na páteční zápas s Kladnem již nezbývají žádné vstupenky

Zápasy kladenských Rytířů v této sezoně lákají na stadiony tisíce fanoušků. A ani duel v liberecké Home Credit Areně nebude výjimkou. Páteční zápas s Kladnem je již v tuto chvíli vyprodán.

Bílí Tygři se mohou v extraligovém ročníku 2019/20 opřít o vynikající domácí kulisu. Dosud je průměrná návštěva na zápasy v Home Credit Areně skvělých 6 805 fanoušků, a je již jisté, že ani po pátečním souboji s Kladnem rozhodně nebude toto číslo klesat. Již v tuto chvíli je totiž zápas takřka kompletně vyprodán, a to včetně míst ve 4. patře.

 

Zájem o zápas s Kladnem byl díky návratu Jaromíra Jágra do extraligy už od samotného začátku prodeje. Bílí Tygři od začátku ročníku nabízejí vstupenky na všechny domácí zápasy základní části. To způsobilo, že již od srpna, kdy se začaly jednorázové vstupenky prodávat, bylo každý den zakoupeno několik desítek vstupenek na zápas, který se přitom hraje až ve druhé polovině listopadu.

 

Poslední místa ve 4. patře na stání zmizela v pondělí a postupně mizí také poslední sedadla v sektoru pro hostující fanoušky.

Autor příspěvku: admin