Ve středu startuje prodej vstupenek na první utkání Generali Česká Cupu. Kapacita bude omezena!

Dlouhé čekání je u konce. Na začátku srpna se Bílí Tygři po půlroční přestávce znovu představí v soutěžním zápase. Náhradou za neuskutečněné play-off minulé sezóny bude letošní hokejový ročník zahájen novinkovým Generali Česká Cupem, ve kterém se Bílí Tygři v základní skupině utkají s Litvínovem, Karlovými Vary a Mladou Boleslaví.

Předprodej vstupenek bude zahájen už tuto středu, bude však reflektovat přísná hygienická nařízení a do prodeje tak půjde pouze přibližně 1400 vstupenek.

 

Systém prodeje

Vzhledem k omezené kapacitě tribun i nutné kontrole počtu prodaných vstupenek připravili Bílí Tygři na začátek prodeje nejprve vymezený čas na přednostní právo výměny pro majitele permanentních a klubových permanentek zakoupených na sezónu 2020/2021.

Vstupné pro permanentkáře a držitele klubových karet bude ZDARMA. Ale i v jejich případě platí, že je nutné si zajistit nulovou vstupenku na konkrétní utkání, jinak nebude možné zajistit jejich vpuštění do do Home Credit Areny. Předkup pro permanentkáře se uskuteční ve dnech 22. 7. až 28. 7., a to na Rotundě či online v síti Ticketportal.

Vzhledem k hygienickým nařízením bohužel není možné permanentkářům ani majitelům klubových karet garantovat jejich sedadlo.

Ve středu 29. 7. pak bude zahájen volný prodej zbývajících vstupenek. Cena vstupného pro volný prodej je 100 Kč, za dětskou vstupenku platí cena 50 Kč. Za 50 Kč bude v prodeji také zlevněná vstupenka pro držitele karty ZTP+P. Žádné jiné slevy nebudou poskytovány.

Těm majitelům permanentních a klubových karet, na které se v rámci prodeje nedostane a projeví prostřednictvím mailu zájem o vstupenku na dané utkání, poskytneme kompenzaci ve výši ceny vstupenky, pokud nebudeme schopni nalézt možnost, jak požadavek uspokojit.

 

Bezpečnost především

Vzhledem k aktuálně platným přísným bezpečnostně-hygienickým opatřením bude možno využít jen omezenou část kapacity hlediště Home Credit Areny. Místa je možno obsazovat pouze podle klíče „ob řadu a ob sedadlo“, v jednotlivých sektorech pak nesmí být více než 1 000 diváků.

I proto se aktuální kapacita hlediště snížila na cca 1400 míst. Arena bude rozdělena do dvou velkých sektorů Sever a Jih a kromě hlavní tribuny půjdou do prodeje rovněž místa ve 4. NP. Do Areny se pak bude vcházet pouze hlavním vchodem A, který bude dle vašeho sedadla rozdělen na sekce Sever a Jih.

 

Prosíme všechny fanoušky o ohleduplnost a vyzýváme k nasazení roušek, a to především při vstupu do Home Credit Areny a na dalších místech s vysokou koncentrací osob.

 

Termíny domácích zápasů Generali Česká cup

Úterý 4.8. Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov 18:00

Úterý 11.8. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav 18:00

Čtvrtek 20.8. Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary 18:00

 

zdroj:hcbilitygri.cz

Autor příspěvku: admin